Menu Zavrieť

Dojčiaci vankúšik Filii

Dojčiaci vankúšik Filii (z latinského dieťa), je výborným pomocníkom pre mamičky, aj pre bábätká. Vankúšik Filii je ručne vyrobený z príjemného certifikovaného materiálu v našej dielni, vďaka čomu zabezpečuje bábätku oporu pre hlavičku a zároveň zabraňuje nepríjemným otlačeninám lakťov mamičiek a napomáha k obmedzeniu plynatosti a refluxu u Vášho bábätka, keďže sa dieťatko bude kŕmiť v pokoji, uložené do pohodlnej komfortnej polohy. Správna poloha dieťatka pri dojčení je nevyhnutná, aby sa nestala zdrojom ťažkostí a frustrácie.

Použitie dojčiaceho vankúšika Filii

Používanie dojčiaceho vankúšika Filii, v tvare valčeka si nielen mamičky, ale aj oteckovia  veľmi rýchlo obľúbia. Stačí doň jednoducho vložiť ruku a na ňu si položiť bábätko. Mamičky,  oteckovia aj bábätká tak budú mať pri dojčení, nosení a uspávaní to najväčšie pohodlie.  Využijete a oceníte ho nielen pri samotnom dojčení z prsníka či fľaše, pri prechádzkach,  počas cestovania, v čakárňach, ale aj na Váš relax, jednoducho všade, kde Vy a Vaše  bábätko potrebujete chvíľku pre seba.

Zloženie dojčiaceho vankúšika Filii

Vnútornú výplň dojčiaceho vankúšika tvorí duté vlákno zo 100% polyestera. Má antistatické a  antibakteriálne vlastnosti s certifikátom o zdravotnej nezávadnosti pre deti od 0 mesiacov a to  podľa normy ČSN EN 71-3+A1:2015 a Prílohy XVII, pol. 23 nariadenie č. 1907/2006.  Vnútorný poťah vankúšika Filii tvorí látka velvet, ktorá je luxusná a vzhľadovo veľmi  elegantná látka, povrchovo podobná zamatu, veľmi príjemná na dotyk, má takisto  certifikát o zdravotnej nezávadnosti OEKO-TEX Standard 100*, tak ako aj  vrchná časť  vankúšika, ktorá je z certifikovanej dizajnovej látky, vyrobenej zo 100% bavlny v ČR. Poťah je  nesnímateľný. Štandardné pranie v práčke nemá na funkčnosť či dizajn dojčiaceho vankúšika žiadny negatívny vplyv.